Yakut Yüzük Modelleri ve Fiyatları | Yetkin
İletişim | Siparişlerim | 0 532 649 12 00

Pırlanta Yakut Yüzükler

Yetkin Diamond‘tan, en kaliteli Pırlanta Yakut Yüzük modelleri ve fiyatlarını inceleyin! Özel uygun fiyat fırsatlarını kaçırmayın ve online mağazamızdan satın alın

Pırlanta Karat Aralığı:

Yukarı Ok Aşağı Ok

Altın Ayar Aralığı:

Yukarı Ok Aşağı Ok

Renk Skalası Renkler:

Yukarı Ok Aşağı Ok

Türk Lirası İkon Fiyat Aralığı:

Yukarı Ok Aşağı Ok
21 Ürün Bulundu.
ÖZEL FİYAT
%60 İNDİRİM

0.30 Karat Yakut Pırlanta Yüzük

14.145 TL 5.658 TL
ÖZEL FİYAT
HIZLI KARGO
%60 İNDİRİM

0.65 Karat Yakut Pırlanta Yüzük

14.835 TL 5.934 TL
HIZLI KARGO
%60 İNDİRİM

1.15 Karat Yakut Pırlanta Yüzük

15.180 TL 6.072 TL
%60 İNDİRİM

0.80 Karat Yakut Pırlanta Yüzük

15.456 TL 6.182 TL
HIZLI KARGO
%60 İNDİRİM

0.70 Karat Yakut Pırlanta Yüzük

15.870 TL 6.348 TL
HIZLI KARGO
%65 İNDİRİM

1.00 Karat Yakut Pırlanta Yüzük

18.285 TL 6.400 TL
HIZLI KARGO
%60 İNDİRİM

1.10 Karat Yakut Pırlanta Yüzük

16.974 TL 6.790 TL
ÖZEL FİYAT
HIZLI KARGO
%60 İNDİRİM

1.20 Karat Yakut Pırlanta Yüzük

17.078 TL 6.831 TL
%60 İNDİRİM

0.65 Karat Yakut Pırlanta Yüzük

17.354 TL 6.941 TL
%60 İNDİRİM

0.70 Karat Yakut Pırlanta Yüzük

17.940 TL 7.176 TL
HIZLI KARGO
%60 İNDİRİM

0.30 Karat Yakut Pırlanta Yüzük

20.700 TL 8.280 TL
HIZLI KARGO
%60 İNDİRİM

0.75 Karat Yakut Pırlanta Yüzük

22.598 TL 9.039 TL
ÖZEL FİYAT
HIZLI KARGO
%60 İNDİRİM

1.50 Karat Yakut Pırlanta Yüzük

24.081 TL 9.632 TL
%60 İNDİRİM

1.65 Karat Yakut Pırlanta Yüzük

25.185 TL 10.074 TL
%60 İNDİRİM

1.30 Karat Yakut Pırlanta Yüzük

25.461 TL 10.184 TL
%60 İNDİRİM

1.70 Karat Yakut Pırlanta Yüzük

35.018 TL 14.007 TL
ÖZEL FİYAT
HIZLI KARGO
%60 İNDİRİM

1.10 Karat Yakut Pırlanta Yüzük

35.190 TL 14.076 TL
%60 İNDİRİM

2.40 Karat Yakut Pırlanta Yüzük

38.226 TL 15.290 TL
%60 İNDİRİM

1.25 Karat Yakut Pırlanta Yüzük

41.228 TL 16.491 TL
%60 İNDİRİM

2.65 Karat Yakut Pırlanta Yüzük

47.783 TL 19.113 TL
%60 İNDİRİM

1.50 Karat Yakut Pırlanta Yüzük

53.993 TL 21.597 TL

Pırlanta yakut yüzüklerimiz popüler tasarımlarda en iyi fiyat seçenekleriyle mevcuttur. Pırlanta yakut yüzükleri güç sahibi olanlar ve aşık olanlar arasında en sevilen mücevherdir ve neredeyse diğer tüm taşlardan daha fazla duygu uyandırır. Yakut yüzüklerde uygun kampanyalı fiyat aralıklarını ve tasarımlarını yetkindiamond.com online mağazamızda bulacaksınız. Yetkin Diamond’ta sizlerin beğenisine sunduğumuz yakut pırlanta yüzüklerimiz sadece kişisel bir tarz değil, aynı zamanda şıklığın, zarifliğin bir ifadesidir. Temmuz ayının doğum taşı olan Yakut; zümrüt, pırlanta ve safir gibi değerli taşlardan biridir.

Yetkin Diamond’un online mağazasındaki birbirinden ışıltılı yakut yüzükleriyle arkadaşlarınızı ve ailenizi, sevdiklerinizi büyülemeye hazır olun. Binlerce yıl boyunca yakut sevginin, enerjinin, tutkunun, gücün ve yaşama sevincinin taşı olarak kabul edildi. Yakut, günümüzde de güçlü duyguların mükemmel bir sembolü olmaya devam ediyor. Kırmızı taşlı yakut yüzükler hakkında daha fazlasını makalenin sonlarında bulabilirsiniz.

Tarihte boyunca yakut yüzükler ne anlam ifade ediyor?

Tarihte kralların ve kraliçelerin tacını ve mücevherlerini süsleyen yakut, iyileştirici ve dinginleştirici özelliklere sahip muhteşem bir taştır. Yakut’un keşfi 2.000 yıl öncesine kadar gider. Yakut taşının onu taşıyanı kötülüklerden koruduğuna, hedeflere ulaşması için motive ettiğine, liderlik becerileri kazandığına ve servet biriktirdiğine inanılır. Bu mistik değerli taşla pırlantanın birlikteliği birbirinden büyüleyici tasarımlarla Yetkin Diamond’ta vitrine çıkıyor. Siz de Yetkin Diamond’ta dilediğiniz pırlanta yakut yüzük modelini seçebilir, en sade kıyafetlerinizi dahi ışıltılı bir hale getirebilirsiniz.  

Akşam bulutları gibi parlak kırmızıyı andıran pırlanta yakut yüzükleri özel bir gün için tercih edilebilecek mükemmel bir aksesuardır. Yetkin Diamond’ta herkesin tarzına ve zevkine hitap edebilecek gösterişli yakut yüzük modelleri vardır. Vitrine çıkardığımız yakut yüzüklerin pembe, kan kırmızısı, morumsu kırmızıdan koyu kırmızıya uzanan tonlarından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. 

Yakut yüzüklerin sahip olduğu güçlü çekicilik tarifsizdir. Pırlanta yakut yüzük tasarımlarımız her yaştan kadın tarafından kullanılabilir. Ayrıca yakut pırlanta yüzükleri nişan yüzükleri olarak da sıklıkla tercih edilebilir. Yetkin Diamond, her biri eşsiz geniş bir yakut pırlanta yüzük yelpazesi sunar. En moda tasarımlar, en göz alıcı tasarımlar ve uygun pırlanta yakut yüzük fiyatlarıyla sorunsuz bir online alışveriş deneyimi vadediyoruz. 

Yakut yüzük neyi simgeler?

Yakut pırlanta yüzükler göz alıcı, kırmızı tonlarındaki renk çeşitleriyle kesinlikle dikkatleri üzerine çekecektir. Yakut takılar; tutku, arzu, aşk ve hatta kraliyetle ilişkilendirilir. Tarihsel olarak yakut bir taş gücü, cesareti ve iyi şansı temsil eder.  Yakut, dayanıklı bir seçim olmasının yanı sıra, onu bir nişan yüzüğü için güzel ve romantik bir seçim haline getiren derin bir sembolizme de sahiptir. Aşkı, tutkuyu ve kalbinizin arzusunu temsil eden yakut yüzükler, kıymetliniz olan bir kişiye sevginizi ve bağlılığınızı sembolize etmenin çarpıcı bir yoludur.

Yakut yüzükle ne giymeliyim?

Yakutlar zengin renkli değerli taşlardır ve kıyafetinize son dokunuşu vermek için genellikle ihtiyacınız olan tek şey bir yakut yüzüktür. Ofise, akşam yemeğine ve hatta gündelik bir kot ve tişört kıyafetinin üstüne gitmek için yakut yüzüğünüzü parmağınıza takabilirsiniz. 

Biraz daha fazlasını isterseniz, yakut yüzüğünüzü yüzük ayarınızın rengine uygun sade bir değerli metalde takılarla eşleştirebilirsiniz. 

Dünyaca ünlü isimler yakut yüzükleri tercih ediyor 

Jessica Simpson, Victoria Beckham… Bu isimler nişan yüzüklerine dair bir renk patlaması ve farklı bir görünüm isteyen ünlülerden sadece ikisi… Dünyada en çok bilinen, gündeme gelen yakut yüzük, Richard Burton'dan Elizabeth Taylor'a hediye edilen yüzüktür. Burton, Taylor'a ‘Dünyanın en mükemmel yakutunu’ bulacağına söz verdikten sonra, sonunda Fransa’da pırlantalarla çevrili altın renginde 8.24 karat merkez oval "güvercin kanı" yakuta yüzüğe ulaşmıştı. (Yıllar sonra, bu yakut yüzük bir müzayedede yakut taşları için rekor bir fiyatla 4 milyon dolardan fazla bir miktara satılmıştı.) 

Sizde sevdiğiniz kişiye mükemmel bir hediye mi arıyorsunuz? Yakutlar, dünyada var olan en popüler değerli taşlardan biridir. Ayrıca daha önce de belirttiğimiz gibi temmuz ayı doğum taşıdır. Bu durum pırlanta yakut yüzüklerin temmuz ayında doğan herkes için tatlı bir hediye olduğu anlamına gelir.

Bol seçenekli yakut yüzük modellerini konforlu bir tedarik süreci, ücretsiz kargo ve sigortalı hizmet gibi konularda siz müşterilerimiz için sorunsuz bir hizmet sunmayı vaat ederek Yetkin Diamond.com online mağazamızda beğeninize sunuyoruz. 

Sizler de ışıltılı bir yakut yüzükle görünümünüze zengin bir renk katın ya da uygun fiyat seçenekleriyle bulabileceğiniz pırlanta yakut bir nişan yüzüğü ile sevginizi sembolize edin. 

Yakut taş en sert ikinci mineraldir

Parlak, ışıltılı bir kırmızıyı parlatmasıyla tanınan yakut yüzükler herkes için klasik, rağbet gören bir aksesuardır. Birçok kültürde yakutun duyuları ve hayal gücünü harekete geçirdiği; sağlık, bilgelik, zenginlik ve aşkta başarıya olumlu şekilde etkisi olduğuna inanılır.. Yakut, insanoğlunun bildiği en sert ikinci mineral (sadece elmasın arkasında) olan mineral korundumun bir varyasyonudur. Bu durum yakut pırlanta yüzüğünüzün günlük kullanım için yeterince dayanıklı olacağı anlamına gelir. Öte yandan tıpkı diğer değerli taşlarda olduğu gibi, 4 C (karat, renk, berraklık ve kesim) yakut yüzüklerin ne kadar değerli ve nadir olduğunun belirlenmesinde etkili faktörlerdir.

Güvenli Alışveriş Güvenli Alışveriş Tüm aşamalar açık, anlaşılır ve sadelikle tasarlanmıştır. Kişisel bilgileriniz ilgili mevzuat kapsamında korunmaktadır. Kredi kartı ya da banka kartı bilgileriniz SSL ile şifrelenmekte ve sadece bankanızca bilinmektedir.
Bakım Onarım Bakım Onarım Satın aldığınız mücevherlerinize ücretsiz bakım yaptırabilir, onarım gereken durumlarda da kolay ve hızlı işlem yaptırabilirsiniz.
Özel Şık Paket Özel Şık Paket Her Yetkin Diamond hediyesi çok özeldir. Özel kutusu, sertifikası, şık kurdelesi, hediye notu ve Yetkin Diamond'ya özel hediye paketi ile özenle hazırlanarak gönderilir.
Ücretsiz Kargo Ücretsiz Kargo Tüm siparişleriniz taşıma sigortası yapılarak ve sizden hiçbir ücret talep edilmeden kamera kayıtları altında kargo firmasına teslim edilir, belirttiğiniz adrese gönderilir.
Ücretsiz Kolay İade Kolay İade Web sitemizden yapmış olduğunuz alışverişleri teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade ederek ödediğiniz tutarın tamamını geri alabilir veya kayıpsız olarak farklı bir mücevher ile değiştirebilirsiniz. Standart ölçüler dışındaki yüzük siparişleri ise yüzük iade prosedürlerine göre değişiklik göstermektedir. İçerisine yazı yazılmış olan alyanslar iade alınamamaktadır.
Ürün Sertifikası Ürün Sertifikası Tüm siparişleriniz yerel marka sertifikası ile kargo içeriğinde gönderilmektedir.
Bankalar