Facebook
Ayın Fırsatlarını Kaçırmayın!
İletişim | Siparişlerim | 0 532 649 12 00

Hakkımızda


Takı ve pırlanta sektöründe uzun yıllar faaliyet gösteren Yetkin Diamond, kendi alanında profesyonel başarılara imza atmıştır. Daha geniş kitlelere ulaşmak için Yetkindiamond.com online mağazasını hayata geçiren firmamız, yenilikçi tasarımlarıyla marka bilinirliğini kalıcı hale getirme doğrultusunda hareket etmektedir. Mücevher ve değerli taşlar alanında uzman kadrosu, dinamik E-ticaret ekibi ile çalışmalarına hızla devam eden firma, uygun fiyat politikası, konforlu bir tedarik süreci, ücretsiz kargo ve sigortalı hizmet gibi konularda müşterileri için sorunsuz bir hizmet sunmayı prensip edinmiştir.

Sonsuz Bir Sevginin Sembolü, Pırlanta…
Pırlanta takıları herkes için erişilebilir kılmaya çalışan firmamız, yurt dışından özenle getirtilen ham maddelerle ve en berrak değerli taşlarla işlenen pırlanta yüzük modellerini sizlerle buluşturuyor. Şıklık, kalite, uygun fiyatların yanı sıra sunduğumuz ekstra avantajlar da alışverişinizi gönül rahatlığıyla yapmanızı sağlıyor. 24 Ay bakım garantisi, özel hediye paketi, yüzük ölçüsü hizmeti, 3D ödeme güvenliği, orijinal ve sertifikalı mücevher çeşitleri, iade imkânı, sigortalı ve ücretsiz teslimat avantajlarıyla konforlu bir takı alışverişi için ihtiyaç duyduğunuz tüm kolaylıklar Yetkin Diamond’da sizleri bekliyor. Beştaş, tektaş, tamtur, baget yüzükler ile yakut, safir, zümrüt, elmas gibi değerli taşların büyüsüyle harmanlanan bileklik, küpe ve kolye çeşitleri geniş ürün yelpazemizde beğeninize sunuluyor.  

Misyonumuz:
Aşkın ve sadakatin simgesi olan mücevherlerimizi uygun fiyatlarla kullanıcıya sunmak için Kapalıçarşı’daki atölyemizde özenli bir imalat yapıyoruz. Karşılıklı güvenin olduğu, konforlu bir takı alışverişi için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz.

Gayemiz:
Yetkin Diamond olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı şekilde kavramak, onlara özel çözümler sunarak kalıcı bir değer oluşturmak ilk hedefimiz. Ürettiğimiz tüm ürünlerde müşteri memnuniyet seviyesini hep en tepede tutmak ve başarı istikrarını sürdürmek amacındayız.

 

Bankalar