Tektaş Kolye Modelleri ve Fiyatları | Yetkin
İletişim | Siparişlerim | 0 532 649 12 00

Pırlanta Tektaş Kolyeler

Yetkin Diamond‘tan, en kaliteli Pırlanta Tektaş Kolye modelleri ve fiyatlarını inceleyin! Özel uygun fiyat fırsatlarını kaçırmayın ve online mağazamızdan satın alın

Pırlanta Karat Aralığı:

Yukarı Ok Aşağı Ok

Altın Ayar Aralığı:

Yukarı Ok Aşağı Ok

Renk Skalası Renkler:

Yukarı Ok Aşağı Ok

Türk Lirası İkon Fiyat Aralığı:

Yukarı Ok Aşağı Ok
5 Ürün Bulundu.
HIZLI KARGO
%60 İNDİRİM

0.10 Karat Tektaş Pırlanta Kolye

14.145 TL 5.658 TL
HIZLI KARGO
%60 İNDİRİM

0.15 Karat Tektaş Pırlanta Kolye

18.458 TL 7.383 TL
HIZLI KARGO
%60 İNDİRİM

0.20 Karat Tektaş Pırlanta Kolye

22.943 TL 9.177 TL
HIZLI KARGO
%60 İNDİRİM

0.25 Karat Tektaş Pırlanta Kolye

29.153 TL 11.661 TL
ÖZEL FİYAT
HIZLI KARGO
%60 İNDİRİM

0.30 Karat Tektaş Pırlanta Kolye

33.810 TL 13.524 TL

Tektaş pırlanta kolye, kadınların en sevdiği takıların başında gelir. Şık, zarif ve klasik bir görünüme sahip olan tektaş pırlanta kolyeler, her zaman popülerliğini korumuştur. Tektaş pırlanta kolye, tek bir pırlantanın kolye şeklinde kullanılmasıdır. Bu kolyeler genellikle beyaz altın, sarı altın veya platin gibi değerli metallerden yapılmıştır. Tektaş pırlanta kolyeler, genellikle evlilik teklifi veya nişan gibi özel günlerde kullanılır. Ancak, son yıllarda, kadınlar bu kolyeleri günlük hayatlarında da kullanmaya başlamışlardır.

Güvenli Alışveriş Güvenli Alışveriş Tüm aşamalar açık, anlaşılır ve sadelikle tasarlanmıştır. Kişisel bilgileriniz ilgili mevzuat kapsamında korunmaktadır. Kredi kartı ya da banka kartı bilgileriniz SSL ile şifrelenmekte ve sadece bankanızca bilinmektedir.
Bakım Onarım Bakım Onarım Satın aldığınız mücevherlerinize ücretsiz bakım yaptırabilir, onarım gereken durumlarda da kolay ve hızlı işlem yaptırabilirsiniz.
Özel Şık Paket Özel Şık Paket Her Yetkin Diamond hediyesi çok özeldir. Özel kutusu, sertifikası, şık kurdelesi, hediye notu ve Yetkin Diamond'ya özel hediye paketi ile özenle hazırlanarak gönderilir.
Ücretsiz Kargo Ücretsiz Kargo Tüm siparişleriniz taşıma sigortası yapılarak ve sizden hiçbir ücret talep edilmeden kamera kayıtları altında kargo firmasına teslim edilir, belirttiğiniz adrese gönderilir.
Ücretsiz Kolay İade Kolay İade Web sitemizden yapmış olduğunuz alışverişleri teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade ederek ödediğiniz tutarın tamamını geri alabilir veya kayıpsız olarak farklı bir mücevher ile değiştirebilirsiniz. Standart ölçüler dışındaki yüzük siparişleri ise yüzük iade prosedürlerine göre değişiklik göstermektedir. İçerisine yazı yazılmış olan alyanslar iade alınamamaktadır.
Ürün Sertifikası Ürün Sertifikası Tüm siparişleriniz yerel marka sertifikası ile kargo içeriğinde gönderilmektedir.
Bankalar