Aralık Kampanyası Aralık Kampanyası
Hemen Ara | İletişim | Sipariş Sor

Pırlanta Gerdanlıklar

Sevdikleriniz için şık bir pırlanta gerdanlık arıyorsanız doğru yerdesiniz. Gerdanlık çeşitleri, pek çok değerli taşın birleşimiyle üretilebilir ancak birçok takı da olduğu gibi pırlantalar, gerdanlık modellerinde de ön plana çıkmakta, çok fazla rağbet görmektedir. Yetkin Diamond’un göz kamaştırıcı ve ışıltılı pırlanta gerdanlık modellerinin her biri baş döndürücü gerçek bir hazinedir. Kadınların cesaretini ve zarafetini harmanlayan pırlanta gerdanlıklar, büyüleyici tasarımlarla ışıltı katıyor. İnceliği, zarafeti temsil eden ilham verici pırlanta gerdanlıklar özel davetlerin, düğün törenlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

 

Fiyat Artan | Fiyat Azalan | En Yeniler
%60
110.447TL 44.179TL
14.726 TL x 3 Taksit
TRY
%60
4.60 Karat Pırlanta Gerdanlık Kolye
184.300TL 73.720TL
24.573 TL x 3 Taksit
TRY

Işıl ışıl, çekici ve göz alıcı, çok fazla rağbet gören pırlanta taşlı gerdanlık modelleri feminen bir silüet için mükemmel bir tamamlayıcı olmasının yanı sıra değerli bir hazinenin ustaca yansımaları olarak zarif boyun bölgesinde paha biçilemez bir değerin yansımasını oluşturuyor. 

Şık bir elbiseyi, ışıltılı biçimde taçlandıran pırlanta gerdanlıklar, takı ve pırlanta sektöründe uzun yıllar güvenle faaliyet gösteren, Yetkin Diamond ’ta kampanyalı fiyatlarla, özel kampanya fiyatlarıyla sizlerin beğenisine sunuluyor. 

İnce eleyip sık dokuyan mücevher ustalarımız tarafından tasarlanan eşsiz parçalarla parıldayan pırlantalar bizim uzmanlık alanımızdır. Tarzınızı ve klasınızı yansıtan pırlanta gerdanlık modellerinin yanı sıra her bütçeye ve her tarza uygun çeşitli pırlanta yüzükler, pırlanta küpeler ve pırlanta bilekliklerle mutluluğu yakalayın. 

Zarafetin, şıklığın, inceliğin göstergelerinden pırlanta gerdanlık modelleri boyun yapısını uzun göstermesi, geniş ve yakası açık elbiselerdeki şık duruşuyla dikkati çekiyor. Pırlanta gerdanlıklar Yetkin Diamond’ın web sayfasında kampanyalı, indirimli fiyatlarla sunuluyor.

Yurt dışından özenle getirtilen ham maddelerle ve en berrak değerli taşlarla işlenen yenilikçi tasarımlarım doğru adresi Yetkin Diamond’da sizlerin beğenisine sunulan pırlanta gerdanlıklar düğün ve nişan törenlerinde, özel etkinlik davetlerinde modeline karar verilmesi en zor mücevherlerden biridir zira her pırlanta gerdanlık modelinin kendine özgü bir ışıltısı bulunmaktadır. Pırlanta gerdanlıkları herkes için erişilebilir kılmaya özen gösteren Yetkin Diamond, en berrak taşlarla işlenen pırlanta gerdanlıkları uygun fiyatlarla birlikte 24 ay bakım garantisi, özel hediye paketi, 3D ödeme güvenliği, iade imkanı, sigortalı ve ücretsiz teslimat avantajlarıyla sizlerin beğenisine sunuyor. 

Pırlanta gerdanlık fiyatları nasıl belirlenir?

Pırlanta gerdanlık modelleri fiyatları; renk, karat, pırlanta kesimi, pırlanta modeli tasarımlarının çeşitliliğine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Yetkin Diamond’ın sizlerin beğenisine sunduğu  ışıltılı, asil gerdanlıklar kampanyalı fiyatlarla kullanıma hazırdır. 

Yurt dışından özenle getirtilen ham maddelerle ve en berrak değerli taşlarla işlenen olağanüstü bir ışıltıya sahip olan pırlanta gerdanlıkları çok uygun fiyata satın almayı mümkün kılarak, sektörde çığır açan bir model oluşturduk. Müşteriyi değerli, alışverişinizi gönül rahatlığıyla yapmanızı sağlayan 24 Ay bakım garantisi, özel hediye paketi, orijinal ve sertifikalı mücevher çeşitleri, iade imkânı, sigortalı ve ücretsiz teslimat avantajlarıyla pırlanta gerdanlık modellerini beğeninize sunuyoruz. Koleksiyonlarımızı keşfettiğiniz için gönülden teşekkür ederiz.

Pırlanta gerdanlık neye göre tercih edilir?

Mücevher her kıyafet için mükemmel bir aksesuardır, ancak kişisel tarzınızı tamamlamak için doğru parçaları nasıl seçebilirsiniz? Her insanın kendilerini iyi hissettiren benzersiz bir tarzı vardır. Yetkin Diamond’ta çeşitli pırlanta gerdanlık modelleri değerli taşların muazzam uyumuyla sizlere sunuluyor. Pırlanta gerdanlıklarının tercih ederken gelinlik modellerin, düğünün yapılacağı yerin neresi olduğu, gerdanlıklar özel bir davette kullanılacaksa davetin konseptine kadar birçok faktör etkili olabilir. Tek bir stil veya görünümle sınırlı olmadığını hatırlamak da önemlidir. Duruma ve içinde bulunduğunuz ruh haline bağlı olarak stilleri karıştırmanın veya görünümünüzü değiştirmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Tarzınıza güvendikten sonra, kıyafetinizi tamamlamak için pırlanta gerdanlık seçmek daha kolay hale geliyor. Yetkin Diamond ’ta her kıyafetle kullanılabilecek pırlanta gerdanlıklar mevcuttur. Nitekim ışıltılı, gösterişli, ihtişamlı pırlanta gerdanlıklar kıyafetinizi tamamlayacak ve hatta ruh halinizi yükseltecek eşsiz bir güce sahiptir. Pırlanta gerdanlığın kıyafetinizi farklı bir boyuta taşıma yeteneğini küçümsemeyin.

Pırlanta gerdanlıklarınızın fotoğrafı en doğru nasıl çekilir? 

Pırlanta gerdanlığınızı fotoğraflamak mı istiyorsunuz? Her mücevher parçası benzersizdir, pırlanta gerdanlığın her bir parçası kadraja girmelidir. Pırlanta gerdanlığın fotoğrafta olabildiğince ışıltılı durmasını nasıl sağlayacağınıza yönelik bir dizi ipucu ve püf noktası şu şekildedir:

Pırlanta gerdanlığınızın fotoğraflarını çekerken, genellikle pırlantadaki kendi yansımanızdan kaçınmak istersiniz. Ancak ışığın yansıması, pırlantayı parlattığı için güzeldir, ancak kendi yansımanızı veya kameranızın pırlanta üzerindeki yansımasını görmek doğru değildir.

Kamerayı doğru şekilde çevirerek sonunda doğru açıyı bulacaksınız. Bu durum zor olabileceğinden bunu birkaç kez denemeniz gerekecek. Maalesef kamerayı tutmanın en iyi yolunun ne olduğunu tam olarak açıklayamayız; Sonuçta, her pırlanta gerdanlık modeli ve her kamera farklıdır. Endişelenmeyin, bir kez ustalaştık tan sonra kesinlikle mükemmel fotoğrafı kısa sürede elde edeceksiniz.

Bir pırlanta gerdanlığı ileri geri hareket ettirdiğinizde, ışık pırlantaya yansır ve bu durum pırlantanın gerçektekinden daha parlak görünmesini sağlar. 

Işık dolu bir odada bulunduğunuzdan emin olun. Etrafınızdaki alan karanlık olduğu durumlar, pırlanta gerdanlığın görüntüsü üzerinde daha iyi bir etkiye sahip olacaktır. 

Pırlanta gerdanlığın fotoğraflanmasında arka plan da önemlidir. Tercihen, nötr olduğu için açık renkli bir arka planla çalışın.